probíhá výpočet, čekejte prosím...

O nás

Web R-A -> O nás -> Mirka

Řecko je moje srdeční záležitost. V Řecku jsem prožila část dětství a moc ráda se tam vracím. S jedním z autorů těchto stránek jsem se seznámila při prohledávání internetu a pátrání po informacích o Olympské riviéře, kam jsem se chystala v roce 2006 na dovolenou poprvé. Když jsem zjistila, že s tištěnými informacemi je to bída, na internetu všechno a nic, narazila jsem na stránky CK Margaritopoulos. Tam jsem našla jediný český popis zajímavostí oblasti kolem Olympu.

Pak jsem si na jednom diskuzním fóru o Řecku všimla, že webmaster Pavel odpovídá aktuálně také na dotazy lidí, kteří se o Olympskou riviéru zajímají - zapojila jsem se do diskuze, slovo dalo slovo a za pár dní se ukázalo, že by pro mne v týmu připravovaného projektu recko-autem.cz mohlo být místo. Jakmile jsme se shodli, že původní nápad přiblížit Řecko autoturistům rozšíříme o poznávání Řecka nejen autem, okamžitě jsem nabídku ke spolupráci na těchto internetových stránkách přijala.

Moji dva kolegové profesionálně zvládají autoproblematiku a na mě je, abych zde více myslela i na ty z vás, kteří z různých důvodů do Řecka autem jet nemůžete nebo nechcete. Řecko je totiž krásné ze všech stran a pohledů - to, co se počítá, jsou otevřené oči a chuť poznávat nové věci. Po naší vlasti sice autem jezdím docela často, ale do ciziny a na trasy dlouhé přes tisíc kilometrů si netroufám. Moje auto je červené, umím do něj natankovat benzín a ze zahraničí bych se nemusela dovolat svému automechanikovi (prostě ženská za volantem). Doufáme, že se také Vy, nemotorizovaní milovníci Řecka budete cítit na našich stránkách dobře a najdete zde dostatek informací, tipů a příběhů, kvůli kterým se budete na náš web vracet, abyste se podělili o své řecké zážitky a starosti nebo se na to, co vás o Řecku zajímá, zeptali.

Od vzniku recko-autem.cz jsem navštívila Řecko ještě třikrát, vrátila jsem se do Athén (2007), na Krétu (2012) a Rhodos (2014). Využívám výhodných letenek s individuálním ubytováním nebo srovnatelně cenově přijatelných zájezdů CK s nejzákladnějšími službami (letecká doprava + ubytování) a auto si podle potřeby a nálady půjčujeme na místě.

Těším se na vaše příspěvky, názory a obrázky nejen z dovolené, ale i z jakéhokoliv pobytu v Řecku, setkání s Řeky nebo s dotykem Řecka u nás doma.

autor stránky: Mirka

poslední­ aktualizace: 9.11.2014

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace