probíhá výpočet, čekejte prosím...

O nás

Web R-A -> O nás -> Mirin

Náš informační server o cestování autem do Řecka a jeho poznávání vznikl na jaře 2006 zcela náhodou. Ale i náhody mají v životě lidském své místo. Jak jsem se dostal k tomuto projektu ? Hledal jsem na internetu jakékoliv informace o způsobu dopravy do místa naší dovolené v Řecku a nejvíce mě zaujaly stránky CK Margaritopoulos. Zkontaktoval jsem tedy správce tohoto webu, abych si upřesnil některé informace. Po krátké debatě jsme zjistili, že máme společného koníčka - tvorbu internetových stránek.

Cestu autem do Řecka jsem poprvé absolvoval v létě roku 2006 vozidlem Seat Cordoba, osádku tvořila manželka a tři děti. Před cestou jsem se teoreticky připravoval - hledal jsem jakékoliv informace, prošel jsem desítky internetových stránek a dělal si výpisky, poznámky, zakresloval si detaily optimální trasy. Vcelku mě mrzelo, že je informací plno, ale roztroušeých po internetu a kdo není sběhlý v hledání v síti, může být zanedlouho ztracen a hlavně zklamán. Proto také padlo rozhodnutí - vytvoříme server, kde bude vše potřebné k absolvování cesty do Řecka na jednom místě, systematicky setříděno.

Protože už tvořím stránky nějaký ten pátek, přijal jsem nabídku podílet se na tvorbě tohoto webu. Zkušenosti s programováním PHP a prací s databází MySQL bych jakési měl, takže jsem se vrhnul na technickou stránku projektu. Když jsme tento projekt v roce 2006 zahájili, bylo programování internetových stránek pro mě spíše koníčkem, který vyháněl z hlavy neduhy mého hlavního zaměstnání.

Od roku 2010 jsem nastoupil do soukromé firmy, která se programováním webu zabývá a zde jsem získal cenné zkušenosti, které jsem využil při renovaci tohoto webu v roce 2014. Vím, že to není možné maximum, co se dá z internetu "vyždímat" a myslím si, že za dalších pár let budou současné techhnologie úplně někde jinde. Ale i přesto se snažím držet krok a dát tomuto webu maximum, protože to Řecko za to opravdu stojí...

Budu rád, když nám své připomínky, náměty a nápady ku zlepšení sdělíte a já se pokusím v co nejkratším čase zapracovat do webu. Dnes už opravdu není nic nemožné.

Budete-li s naším serverem spokojeni, informujte o tom své známé, budeme jen rádi, když se rodina "česko-řeckých" autoturistů rozroste o další návštěvníky. To je pro nás tou největší odměnou.

Zas mi vlhne oko, hergot...

Doufám, že nás opět navštívíte, budete svými zkušenostmi obohacovat ty co je prozatím nemají ... tento web si děláme pro nás!

autor stránky: Mirin

poslední­ aktualizace: 9.11.2014

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace